اخبار مهم
Home / اقتصاد / تقدیر بانک ملت از زائرین حرم تا حرم
index.jpg

تقدیر بانک ملت از زائرین حرم تا حرم

پایگاه خبری تحلیلی مسجد سلیمان (masjedsoleiman-khabar.ir) :  اعضای کاروان ۱۲۰نفره حرم تا حرم، اسفند ماه ۹۴ حرکت خود را از جوار بارگاه ملکوتی امام حسین (ع) آغاز کردند و ۲۰ روز پیش با عبور از ایلام، حرکت خود را به مقصد حرم مطهر امام رضا (ع) شروع کردند.
در مدت اقامت اين كاروان در تهران، روابط عمومي بانك ملت ضمن استقبال از ایشان، هدایایی را به رسم یادبود به ايشان اهداء کردند. علاوه بر آن یک دستگاه پاوربانک ( شارژر همراه) نیز به اعضای کاروان ثامن الحجج اهداء شد.
مسئول روابط عمومي بانك ملت در گفتگو با خبرنگار ما گفت؛‌ بانك ملت به عنوان بانك پيشرو در كارهاي خير و خدمت رساني به زائرين سعي كرده است ضمن انتقال فرهنگ مهمان نوازي ويژه ايرانيان از عاشقان و زائران اهل بيت (ع)، هر خدمتي كه براي تسهيل سفر اين عزيزان نياز است، انجام دهد.
این کاروان عاشقان اهل بیت (ع) است که از اواسط اسفند سال گذشته از کربلا به راه افتاده تا این مسیر عشق را تا مشهد مقدس پیاده طی کنند.
یکی از زائرین درگفتگو با خبرنگار ما از ارادت و عشق قلبی به اهل بیت (ع) می گوید: ما برای زیارت امام رضا(ع) به مشهد مقدس می‌رویم و سختی این راه برای همه اعضای حاضر در این کاروان به منزله بهای عشقی است که باید برای رسیدن به آن بپردازیم.
یکی دیگر ازاین کاروانیان که پای خود را نیز از دست داده گفت: برای دیدن بارگاه ملکوتی آقا علی بن موسی الرضا (ع) سر از پا نمی‌شناسیم و برای زیارت امام رضا (ع) بی‌قرار هستم.
در بین این کاروان علاوه بر وجود کسانی که ۶۰ سال به بالا به نظر می رسند جوانانی می بینیم که به گفته مدیر کاروان جزء مدافعان حرم محسوب میشوند.
قراراست این کاروان ۱۲۰ نفره مسافت بیش از ۲۰۰۰ کیلومتری کربلای معلی تا مشهد مقدس را در مدت ۴۵ روز طی کنند