اخبار مهم
Home / جامعه / شادی برای اصفهان،اصفهان برای همه ی ایرانیان
150326_212.jpg

شادی برای اصفهان،اصفهان برای همه ی ایرانیان

پایگاه خبری تحلیلی مسجد سلیمان (masjedsoleiman-khabar.ir) : امروز شهر اصفهان شور و نشاط تازه ای را تجربه میکند که یادآور دوران پرشکوه روزهای اول انقلاب اسلامی است . نشاطی که بدون توجه به تهدیدهای پوچ دشمنان و با تکیه بر تلاش مدیران و کارکنان شهری ایجاد شده و نسیم سربلندی در کوچه های اصفهان نوید روزهای خوبی را میدهد.

به گزارش تابناک ؛ امروز شهر اصفهان شور و نشاط تازه ای را تجربه میکند که یادآور دوران پرشکوه روزهای اول انقلاب اسلامی است . نشاطی که بدون توجه به تهدیدهای پوچ دشمنان و با تکیه بر تلاش مدیران و کارکنان شهری ایجاد شده و نسیم سربلندی در کوچه های اصفهان نوید روزهای خوبی را میدهد.

از ابتدای سال جاری اصفهان حتی یک روز هم بدون برنامه های فرهنگی سپری نکرده است، مراسمات ویژه ای که در همه جای شهر انرژی تازه ای را به رگهای اشتغال و گردشگری جاری ساخته وبا تکیه بر ظرفیتها و استعدادهای بومی گامی بلند در توسعه همه جانبه شهر برداشته است.

شادی برای اصفهان،اصفهان برای همه ی ایرانیان

سمینارهای کسل کننده و پر هزینه جای خود را به برنامه های فرهنگی داده ، موزه ها در اصفهان همه جا در کنار شما هستند ، نوای موسیقی و آواز محلی در کنار آب زنده رود زیر پل خواجو گوش را نوازش میدهد ، افتتاح هفتگی دهها پروژه عمرانی اشتغال و امید را زنده کرده ، تجلیل از هنرمندان و ورزشکاران به صورت هفتگی در راستای ارزش نهادن به فرهنگ و ایجاد انگیزه برای جوانان انجام میپذیرد و این مرهون رشادتهای شهدایی است که این مهم از دید تیز بین مسئولینی همچون شهردار اصفهان دور نمانده و هر هفته احوال پرس خانواده های ایشان هستند ، در این شهر رویاها همه جای ایران را میتوان نظاره کرد.

سالهاست که صنعت گردشگری منتظر ایده ای نو از سوی کارشناسان این حوزه برای جذب سرمایه های خارجی و ارائه ظرفیتهای متنوع تاریخی و فرهنگی این مرز و بوم است که شاید گره این مسئله در اصفهان گشوده وبا در نظر گرفتن فرصت پسا تحریم و ایجاد نشاط عمومی که به خوبی در هفته نکوداشت شهر جهانی خلاق به آن پرداخته شده است گامی رو به جلو برای چرخاندن این چرخ صنعتی باشد.

در شرایط کنونی بهترین فرصت برای مدیران و مسئولین اصفهان به دست آمده تا بتوانند از توانمندیهای بخش خصوصی که توسط جوانان اداره میشود استفاده کرده و از نیروی به دست آمده از نشاط عمومی در جهت بهبود بازار گردشگری استفاده نمایند.

اساتیدی که در گذشته با چیره دستی خود موجب حیرت همگان شده اند هرچند کنار ما نیستند اما هنرشان نزد زنان و مردانیست که اکنون جولانگاهی برای عرض اندام و رقابت آثار بی کیفیت و بی هویت خارجی میخواهند ، جوانانی که امروزه همانند پیشینیانشان هنرمندان بی نظیر و البته بی ادعا هستند که اگر فرصتی مهیا شود دوباره حیرت همگان را برانگیخته خواهند کرد.

گردشگری دانش محور که توسط شهردار اصفهان مطرح شده است نمونه ای از این فرصتهاست تا جوانان ثابت کنند میراث پدرانشان به بهترین شکل قابل نوسازی و ارائه است. امید است دکتر جمالی نژاد به عنوان شهردار اصفهان که محور اصلی این حوزه را در کنار سازمانهای دیگر به دست گرفته از جوانان غافل نشده وبا در نظر گرفتن شایسه سالاری امور را به دست پرقدرت ایشان بسپارد.

شادی برای اصفهان،اصفهان برای همه ی ایرانیان
شادی برای اصفهان،اصفهان برای همه ی ایرانیان
شادی برای اصفهان،اصفهان برای همه ی ایرانیان
شادی برای اصفهان،اصفهان برای همه ی ایرانیان