اخبار مهم
Home / فرهنگ و هنر / حمایت الهام حمیدی از بیکاران حادثه پلاسکو/ عکس
227150_883.jpg

حمایت الهام حمیدی از بیکاران حادثه پلاسکو/ عکس

پایگاه خبری تحلیلی مسجد سلیمان (masjedsoleiman-khabar.ir) : الهام حمیدی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش حمایت خود را از حادثه دیدگان حادثه پلاسکو اعلام کرد.
به گزارش مسجد سلیمان، حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو خسارت های فراوان مالی و جانی را داشت. در پی این اتفاق  چند تن از آتش نشان  به مقام شهادت نائل آمدند و برخی ازافراد عادی نیز در این حادثه جان باختند.

این حادثه ضرر های مالی فراوانی را برای کسبه این مجتمع بزرگ تجاری در پی داشت به گونه ای که منجر به بیکاری آن ها شد. در همین راستا “الهام حمیدی ” بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از مردم درخواست کرد تا با پیوستن به کمپین حمایت از کارگران بیکار شده و همچنین خرید کالای ایرانی باعث دلگرمی آن ها شوند.

الهام حمیدی نوشت:
“هر روز میریم جلو ابعاد گسترده تری از این حادثه کشف و نمایان میشه ، در اخبار و به نقل از مدیر عامل تامین اجتماعی شنیدم حدود ۱۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه شامل جنس و لباس و کارگاه در این اتفاق از بین رفته و ۳۵۰۰ نفر مستقیم و غیر مستقیم بیکار شده اند و طرح جالبی داشت مبنی بر حمایت کارگران بیکار شده و تولیدی های متضرر شده ، پس از همه می خوام به کمپین حمایت و خرید از تولیدات و البسه ملی و داخلی بپیوندند و به جهت رونق این صنف و کار افرینی این عزیزان که شب عید بیکار و متضرر شده اند باعث دلگرمی تولید ملی و حامی این طرح ملی بشوند.”